Miluji Tě!

26. září 2010 v 21:30 |  Zamyšlená, aneb úvahy a všem možném
Co znamenají slova "miluju tě"? Je to vyznání lásky? Možná... Mě to v téhle chvíli však přijde jako běžná otřepaná fráze mezi partnery.
Nebo ne... zase tak běžně ji nepoužívám. A rozhodně tato slova myslím vážně. Není to tak, že bych svého přítele nemilovala.
Miluju.

Občas mě však přepadnou vzpomínky, smutné myšlenky... a hluboké jizvy co mám v srdci začnou krvácet. Neteče z nich krev! Neteče z nich zlost! Netečou z nich slzy! Krvácí z nich láska.
Nevykrvácí...
Možná za ta slova skrývám tu tajnou lásku, kterou v srdci nosím jako těžký kámen. Možná... Možná zakrývám svůj smutek a zahaluji pláč krásnými slovy. Gumuji popsaný papír tajným dopisem.
Papír zůstal čistý...
Však láska se jen tak neztrácí. Nikdo mi ji nevezme. Nikdo mi ji nezakáže. Nikdo ji z mého srdce nesmaže jako z toho popsaného papíru. Nikdo!
Má láska trvá věčně... I když vím, že již nikdy svého milence neobejmu, nezahledím se mu do očí... Možná již nikdy nespatřím.
 


Komentáře

1 malé srdce malé srdce | Web | 5. října 2010 v 0:52 | Reagovat

Lidé už dávno nevěří na lásku, ale láska je a existuje, ale je to láska, která nechce být spoutaná. K tomu, aby milovala, potřebuje dýchat, nechce být vlastněna, protože by jinak zemřela v okamžiku. Ona chce pouze milovat z čisté lásky, pro Lásku samotnou. Jenže lidé si lásku přivlastnili, spoutali ji svým egem. Taková láska jenom krvácí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama